Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ověření Dimenzí

4D

Obrazek

Vědci se chtějí pokusit dokázat jiné dimenze.

Podle nich je gravitace oslabována  ztrátou (únikem) gravitace do jiných dimenzí.

Podle amerických fyziků je náš vesmír vložen do dalšího ještě  mohutnějšího kosmu ,který má o jednu prostorovou dimenzi navíc. 4Dimenzí .

Projekt má otestovat alternativní teorii gravitace a objevit skryté prostorové rozměry a únik gravitace do těchto prostorů.

Vědci chtějí udělat experiment ve vesmíru v kosmické lodi.

U vnitř plechovky chvěji vytvořit malou umělou sluneční soustavu.

Tato soustava by se měla skládat s několika kuliček a slunce by představovala větší Wolframová kulička . Kolem ní by obíhala menší kulička ,která by měla poloměr dráhy maximálně 10cm.Malá testovací kulička by wolframové slunce obíhala 3000 krát do roka.

Kosmická loď by zastavila v Lagrangeově bodě 12L. Tento bod je od země vzdálen asi 4 krát dále než měsíc. Tento bod stojí na noční straně za Zemí ta by chránila loď před slunečním zářením.

Jestli ,že by gravitace unikala do jiných rozměrů měla by za následek ,že eliptická dráha by se začala stáčet  a měla by proto způsobit její mírnou precesi.

Avšak problém by byl  za prvé, s měřením. To by mohla rušit elektrostatická pole nabitých částic nacházejících se kolem lodě  tyto takzvané kosmické paprsky by mohly mít na pohyb „planet“ (kuliček) značný vliv. Nejen prostředí kolem lodi je nositelem problémů, ale i samotná loď by měla na měření neblahé účinky. A to se týká všech součástek lodi, které by na miniaturní planety gravitačně působily.

No třeba s toho něco bude :-D

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

2 pojmy

(Tyberion, 17. 1. 2015 19:56)

No je gravitační síla a gravitační pole... v gravitačním poly okolo daného tělesa působí gravitační síla... 2 pojmy a jinač tyto stranky sem nespravoval už hodně dlouho tak je třeba ty články promazat pač už nejsou aktualní a některé výroky bych dnes prezentoval už úplně jinak...

*

(Eva, 12. 1. 2015 18:43)

Celá tato teorie je naprosto zcestná. Gravitace je pole, tudíž nemůže unikat. Je to zakřivení časoprostoru.

na vás jen vzpomene,jaké svině jste,rozhovory s bendou a jeho kurvami,

(kurvy debilní,člověk si-, 9. 12. 2011 20:18)

a komunikacce s mimozemskými civilizacemi a příjem kroutilovic svině,to je teda síla,co za drzost a sprostotu vy jste.

ty tu svou blbost

(ty krávo kroutilová-, 9. 12. 2011 20:15)

oromítáš úplně všude,a řev na ty,kdo neprcají podle tvého shnilého a pitomého mozku si vyřizuj sama se sebou a nepomlouvej ty,které neznáš,už jen ta vaše komunikace s přáteli,ty debilní krávo je kamufláž jak stehno,jen kráva jako ty může vyřvávat,že je světlo a to pěšky chodit nebude,aby jí někdo zaplatil taxíka.......kdo by ti a bendovi sežral komunikaci,jakou přijímáš sdělení,vy svině,proklínám vás,za to,jak jste chtěli naložit s lidmi,lurvy.

Čawec:-)

(Tyberion, 10. 5. 2008 22:49)

Mě teda nikdo nic počítat nebude:-D:-D:-D.No myslím že tam budem moc dělat co se nam bude chtít využijem všechny touhy ktere sme měly tady na zemi ale co když nám dojdou???:-D.Jn bez těla to bude asi nuda:-D neumím si to představit vše by mi připadalo bez těla tak neopravdové:-D:-D:-D. Kdo ví každopadně se to dozví každý znás jednoho dne:-);-).Ale pro mě je ještě brzo neminim to tak rychle zabalit:-D chci si to tu ještě užít:-D... zatím ahojj;-):-)...

ahooooj

(Saty, 10. 5. 2008 20:34)

Myslím že každý kdo zažil klinickou smrt vstoupil jednou nohou do jiné dimenze, ale nepřišel ještě jeho čas, tak byl vykázán zase do našeho světa, aby tu ještě nějaký čas dělal koniny, nepravosti a všechny špatnosti co člověk umí.;-) Nakonec nám to tam všechno spočítaj. Bez těla to ale asi bude nuda.:-DD

pro Saty

(Tyberion, 6. 2. 2008 11:45)

4D no ja nevim neumim si to představit.Kouknout se do jiného rozměrového světa muže být zajímavé:-D.No kdyby to bylo tak že se do světa 4D mrknem po smrti tak to se mi teda takhle čekat nechce:-D.
NO ale nejde jen o náš svět jako 4D možná existují spoustu jiných světů a všechny jinak tzv.vybrují...

pro Tyberion

(Saty, 21. 12. 2007 9:32)

Mnooo, víš jak si představuju 4D? Jako místo, kde se octnem, až dáme životu sbohem a šáteček. Místo, kam odchází duše, teda jakási energie s člověčím razítkem, která z těla odejde. Předěl mezi 3D a 4D je silná vysoká zeď, kterou neprorazíme pokud jsme v hrubohmotném těle, ale kterou lehce projde jemnohmotné. Nedoporučuju se tam snažit dostat předčasně...:-D Zase fantazíruju.;-))

pro Saty

(Tyberion, 7. 11. 2007 18:38)

:-D jj také jsem přesvědčen ,že 4D není jediný pro nás nepochopitelný prostor.Škoda že si naše mozky nikoho znás neumí představit 4D prostor.Co se týče 3D:-D taky prší a musím ven vůbec se mi nechce :-D.Ahoj.

pro Tyberion

(Saty, 7. 11. 2007 8:10)

Kdyby jen 4D, ale četla jsem i úvahu o možnosti 5D, 6D i víc. Je to šílený? Asi jo, protože si nedokážu představit, co by s námi udělal jen ten první, 4D. Dneska například mám plný zuby i 3D, páč leje a já musím ven, čauky.

Jde jen o ověření :-D

(Tyberion, 1. 11. 2007 21:56)

No tady se nikde cestovat nebude :-D.Jde jen o ověření jiných rozměrových prostorů.Jo na Stroj Času ted napsal jeden člověk pěkný komentář myslím pod nickem Einstain 2 nebo tak nějak.Ale no měl by to trochu ještě promyslet ale zajímavý pohled.:-D

zajímavé

(Kings, 31. 10. 2007 18:45)

Určitě zajímavý článek.A vědci se snaží doopravdy hodně, a možná i zbytečně.Já říkám co když není kam cestovat,co když je všechno tak zvaně za humny.King